Merak Ettikleriniz

Aradığınız cevapları bulamadınız mı? Bize yazın

Çocuklar Keşifte platforumda 0-15 yaş arası, çocuklarımızın dinleyici veya gözlemci olmak yerine aktif katılımcı olduğu şehirdeki doğa, sanat, spor ve bilim alanlarındaki tüm etkinlikleri bulabileceksiniz.

Etkinlikleri çocuğunuzun yaşına, ilgi alanına, yakınlığına göre filtreleyebilirsiniz. Etkinliklerin güncel içerik ve seans bilgilerini görebilirsiniz. Etkinlikleri verecek eğitmenleri inceleyebilir, etkinlik merkezlerini inceleyebilir ve diğer kullanıcıların yorumlarını görebilir, siz de yorum yapabilirsiniz. Etkinliklere kayıt olabilir, ödemenizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Tüm etkinlik merkezlerimiz ile tek tek görüşerek, belirli standart ve yetkinlik koşullarını sağladıklarından emin oluyoruz. Aynı zamanda platformumuzdaki "Yorumlar" alanlarını kullanan kullanıcılarımız, etkinliklerle ilgili yorumlarını bırakır. Buraları inceleyerek uygun ve güvenilir etkinlikleri ayırt edebilirsiniz.

Hayır tabii ki! Platformumuzdaki tüm bilgiler en kapsamlı hali ile günceldir. Gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Yeniden herhangi bir yeri aramanıza gerek yoktur.

Çevrenizdeki, çocuğunuzun yaşına uygun ve aradığınız alandaki tüm çocuk etkinliklerini kolayca bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden etkinliğin; konum, zaman, eğitmen bilgilerine ulaşabilir, fotoğraflarını inceleyebilir, hangi gelişim alanlarına faydalı olduğunu görebilirsiniz. Platform üzerindeki tüm bilgiler güncelliğini garanti ediyoruz. Etkinlik merkezlerini tek tek aramak, bilgileri teyit etmek durumunda kalmazsınız. 7 Gün 24 Saat etkinliklere kayıt olabilirsiniz. Akşam işten geldiğinizde, etkinlik merkezleri kapalı bile olsa bize ulaşabilir, etkinlik kaydınızı tamamlayabilir ve çocuğunuzla keyifli zaman planınızı kesinleştirebilirsiniz. Etkinliklerin yorumlarını okuyabilir, önceki katılımcıların düşünceleriyle etkinlik hakkında daha iyi bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hayır. Çocuklar Keşifte platformundaki fiyatlar etkinlik merkezleri ile aynı fiyatlardır. Hatta platformumuz için özel indirimler bile yakalayabilirsiniz.

Çocuklar Keşifte platformumuz Aselsan, Havelsan, ATOS gibi savunma sanayi öncüleri ile iş yapan ODTÜ Teknokent merkezli GUI Bilişim şirketinin bir ürünüdür. Platformumuzda son teknoloji güvenlik altyapıları ve teknolojileri kullanılır. Ödeme altyapımız, Türkiye'nin lider e-ticaret ödeme platformu olan IYZICO ödeme platformudur.

Profilinizde "Planlanan Etkinlikler" ekranlarına giderek, İptal tuşuna bastığınızda Etkinlik Merkezinin bilgilerini görebilirsiniz. Burayı arayarak katılımınızı iptal edebilirsiniz. Ödemeniz bir hafta içerisinde geri yatırılacaktır. Lütfen katılımınızı iptal ederken, her etkinlik için belirlenmiş olan İade ve İptal Koşulları'na uyduğunuzdan emin olunuz.