Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap!

Merkez

Nisbetiye Mahallesi, No:30, Peker Sk., 34340 BESIKTAS İstanbul 0532 255 81 13
Henüz bu etkinlik merkezi için etkinlik bulunmuyor.

Atelier Levent House of Workshops (HoW), tüm yaş grupları için atölyeler ve oyunlar tasarlar, planlar, hayata geçirir. Atölyelerde ve oyunlarımızda çatımızı oluştururken insan doğasından ilham alıyoruz. Köklerimiz, özümüz ve doğa ile komşuluk eden her konuya kapımız açık.

Günümüzde en değerli el kitabı, aslında içimizde saklı. Özümüze, köklerimize, doğaya döndüğümüzde tamamlanıyoruz, bütün oluyoruz. Bu yüzden öncelikle kendimizi tanımak, hafiflemek, sadeleşmek, merakımızı uyandıran konuları keşfetmek, yeni bakış açıları kazanmak ve mutlu anları paylaşarak çoğaltırken bunu doğadan kopmadan yapmak hedefimiz.

Tüm atölyeler ve oyunları yönetirken olmazsa olmazlarımız: özgün içerik ve profesyonel yönetim.

Ekip tecrübemiz 40 yaşında. Tam 40 yıldır farklı kurumlarda tecrübeler edinen, gözlemleyen, bu konuda düşünen, yazan – çizen, gençlere yaşayarak deneyimlediklerimizi aktarmayı seven bir ekibiz.

Farklı yerli ve yabancı şirketlerin pazarlama bölümlerinde değerli marka ve kurumsal projelere liderlik ettik. Genel müdürlere ve patronlara reklamcılık, kurumsal iletişim, basınla iletişim ve etkinlik yönetimiye ilgili destek verdik. Ajanslarda da bu işleri yönetici olarak yıllarca pratik etme şansı bulduk. Ekibimize kamp, açıkhava faaliyetleri, doğa sporları konusuna ezelden beri meraklı bir bilişim tecrübeli elektronik mühendisini de ekleyince, tamamlandık.

Şimdi biriktirdiklerimizi ve öğrendiklerimizi masaya ya da oyunlara koyup, yanımızdaki ve yolumuzdaki yetenekleri meraklılarla buluşturup, daha bilinçli, farkındalığı yüksek, meraklı olduğu konularla ilgili uyanık ve bunlarda derinleşen, dolayısıyla daha mutlu ve özgüvenli bireyler için bir rol üstlenelim istiyoruz. Kendini anlamış, keşfetmiş ve kendine vakit ayıran bir kişi hem sevdiğiyle, hem ailesiyle, hem beraber çalıştığı arkadaşlarıyla hem de yöneticileriyle muhakkak ki daha özgüvenli, pozitif ve huzurla çalışır. Bunda bir payımız olabilirse o zaman hedefimize ulaşmış olacağız.

    Bu etkinlik merkezi için henüz eğitmen eklenmedi.
    Bu etkinlik merkezinin şubesi bulunmuyor.
    Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış.