Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap!

Merkez

Bıyıklı Mehmet Paşa Sok. Yavuz apt. No:10 D:3 Çamlık/Etiler BESIKTAS İstanbul 0212 358 43 65
Henüz bu etkinlik merkezi için etkinlik bulunmuyor.

Etiler’in hobi ve sanat merkezi Atölye Etiler 16.yılında keyifli ortamında sizi, içinizdeki yaratıcılığınızı tuvale yansıtmaya davet ediyoruz...

Atölye Etiler ‘de hafta içi, hafta sonu ve çalışanlara yönelik akşam dersleri ve kişiye özel yağlıboya -akrilik-suluboya resim derslerimiz,ayrıca Güzel Sanatlar Liselerine ve Güzel Sanatlar Fakültesinin tüm bölümlerinin yetenek sınavlarına yönelik akademik karakalem desen eğitimi verilmektedir.

Desen Eğitimine katılmayan tamamen hobi amaçlı çalışmalarımızda da yine hocalarımızın yönlendirmesiyle öğrencinin beğenisine ve yeteneğine göre resim akışı devam eder, Resim yapmanın yani sıra, öğrenci ve hocalarımızla yıl içerisinde tüm sergileri gezilir, belirli tarihlerde atölyemizde gerçekleşen sanat tarihi söyleşileri ile de ruhumuzu beslemeye devam ederiz. Çocuklarımız yani genç yeteneklerimiz için su bazlı resim derslerimiz ve sanatsal yaz okulu derslerimizle de keyifli çalışmalar yapmaktayız ayrıca Sanat konseptli çocuk doğum günleri partileri ile minikleri eğlendirirken hobi edinmelerini de sağlıyoruz.

Atölye Etiler’de resim yapmak ayrıcalıktır, keyifdir, huzurdur,neşedir,bilgidir,dostluktur,paylaşımdır,özü sevgidir ve eğitim alan tüm gönül dostlarıyla, hocalarıyla bir bütündür Bir’dir...

Atölyemizde sadece ruhunuza, gönlünüze değil, damak zevkinize de hitap etmekte iddialıyız.

Atölye Etiler mutfağında da az kalorili, tamamen sağlıklı yemek seçenekleri bulabilmeniz mümkün.. Uzun lafın kısası bizleri daha yakından tanıyabilmeniz için sizleri bize bir kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

    Bu etkinlik merkezi için henüz eğitmen eklenmedi.
    Bu etkinlik merkezinin şubesi bulunmuyor.
    Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış.