Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap!

Merkez

Koşuyolu Mah. Arda (Eski Gül) Sk. Şahin Apt. No:2/2-11A KADIKÖY İstanbul 0216 339 93 39
Henüz bu etkinlik merkezi için etkinlik bulunmuyor.

Kadıköy Koşuyolu'nda sahne sanatları alanında değer üreten Apartman Sahne, üç "sahne kafalı"nın hayallerinin gerçeğe dönüşmüş mabedidir.

  • Mustafa Görgün Mustafa Görgün Oyuncu
  • Sıla Erkan Sıla Erkan 1985 Ankara doğumludur. 2004-2010 yılları arasında profesyonel olarak ülkemizde “dans sporu” olarak anılan Salon Dansları branşında sporcu olarak müsabakalara katılmış, 2009’da Türkiye Milli Takım Sporcusu unvanını alarak 2010 senesinde de Yetişkinler A Klasman Türkiye 3’lüğünü elde etmiştir. İletişim Akademisi’nde diksiyon, sunuculuk ve spikerlik, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro, Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda da tiyatro ve oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Dört sene “Sıla’dan Dünyaya” adlı radyo programını farklı ulusal radyolarda hazırlayıp sunmuştur. Studio Oyuncuları, Kurumsalhane, Tiyatro 3023 ve Butiyatro gibi özel tiyatrolarda oyunculuk yapmış ve yapmaktadır. Tiyatro 3023 bünyesinde çocuklara tiyatro dersleri vermektedir. Youtube’da eğlence içeriği üreten Oha Diyorum, Yapyap, Afacan Oyuncaklar gibi kanallarda oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır. 3 Şubat 2018 tarihinde açılan Apartman Sahne’nin kurucu ortağıdır.
  • İpek Beşün İpek Beşün 2008 yılından beri dans sporu branşı ile profesyonel olarak ilgilenmektedir. Slovenya’da dünya sıralamasında önde gelen isimlerden eğitim almıştır.Katıldığı ulusal ve ululararası yarışmalardan sonra 2011 senesinde Dans Sporu (Salon Dansları) A Klasman Türkiye Şampiyonu olmuştur. Dans sporu 1. Kademe antrenörüdür. Çeşitli yaş gruplarındaki çocuklarla çalışmalarına devam etmektedir.
    Bu etkinlik merkezinin şubesi bulunmuyor.
    Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış.