Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap!

Merkez

Yıldırım Oğuz Göker Sokak No: 11 Akatlar BESIKTAS İstanbul 0212 324 07 06
Henüz bu etkinlik merkezi için etkinlik bulunmuyor.

Kidsnook 2013te kapılarını tüm çocuk kalbi olanlar için açtı; Betül ve Ayşegül öğretmen, çevredeki insanların “Türkiye de kitap işi tutmaz” söylemlerine inat sadece kitap satan bir mağaza ile toplumda “kitap sevgisi” ve “okuma alışkanlığı” hakkında farkındalık oluşturmak için kolları sıvadılar…
Proje tamamen HİKAYELER den beslenerek büyüdü!
Yurt dışında yaygın olan “Hikaye Anlatıcılığı Sanatı” ile çocuklara, dinleme, ve hayal kurma becerilerini kazandırmaktı ilk hedef. En küçük çocuklar için oyun kurmaktı hikayeler! 2-6 yaş için Sensory Storytime paketleri oluşturuldu. Çocukların hikayeleri deneyimlemeleri için duyusal oyunlarla hikayeler birleştirildi. 4-9 yaş için düzenli masal anlatımları düzenlendi. 9+ yaş için Minik Yazarlar ve Anlatıcılar eğitimleri hazırlandı. Ve şu an gelinen nokta da sosyal medya üzerinden çok geniş bir kitleye ulaştık. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin benzerleri İstanbul’un en gözde etkinlik merkezlerinde yapılmaya çalışılıyor. Ve her geçen gün Kidsnook ekibine birbirinden değerli insanlar katılıyor. İnancımızı destekleyerek bize güç veren herkese sonsuz teşekkürler.

Kids Nook masal anlatıcılığı sanatını Türkiye de ilk defa bir kitabeviyle birleştiren özgün bir projedir. 0-12 yaş aralığındaki çocuklara, kitap okuma sevgisi ve alışkanlığı kazandırabilmek, çocuklara masal dinlemeyi sevdirmek ve masal anlatabilmeyi öğretmek için özel olarak tasarlanmış bir mekandır.

    Bu etkinlik merkezi için henüz eğitmen eklenmedi.
    Bu etkinlik merkezinin şubesi bulunmuyor.
    Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış.