Ebru Susamcıoglu Cam Atölyesi

Ebru Susamcıoglu Cam Atölyesi

İstanbul
Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap!

Merkez

Erenkoy mah. Fırın sok. NO:39/D KAdıkoy KADIKÖY İstanbul 0216 363 05 09
Henüz bu etkinlik merkezi için etkinlik bulunmuyor.

Ebru Susamcıoglu Cam Atölyesi

"Ebru Susamcıoğlu, Cam ve Seramik" uzun yıllar Cam Ocağı Vakfı'nda çalışan ve halen Mimar Sinan Üniversitesi Seramik ve Cam Bölümü'nde eğitmenlik yapmakta olan, Cam ve Seramik Sanatçısı Ebru Susamcıoğlu tarafından 2013 yılında kurulan bir "Tasarım ve Sanat" merkezidir.

Cam ve Seramik Sanatçısı, Ebru Susamcıoğlu tarafından kurulan sinerjik yapı, yılların birikimi, hayalleri ve deneyimini bir potada harmanlayarak "Türk Cam ve Seramik Sanatı" adına özgün eserler yapmayı kendisine hedef edinmis bir Sanat Atölyesidir.

Atölye/mağaza bir arada konsepti ile İstanbul'da kurulan merkezde, Cam ve Seramik Sanatı'nın en güzel örnekleri sergilenmektedir. Gelen ziyaretçiler, Cam ve Seramik özel tasarım ve sanat ürünlerini görebileceği gibi bu eserlerin üretimine de ilk elden tanıklık edebilirler. Arzu eden ziyaretçilerimiz "Günlük ve Aylık Cam Sanatı Kursu ve Atölye(workshop)" çalışmalarımıza da katılabilirler.

Minik ziyaretçilerimizde, okul harici aktivite kapsamında değerlendirebileceğiniz "Miniklere, Mini Cam Atölyesi" adını verdiğimiz 45 dakika'lık workshop çalışmamıza katılabilirler. Bu aktiviteyi doğum günü partileri, özel gün partileri, okul gezileri gibi etkinliklerlede bir grup eğlencesi olarak organize edebiliyoruz.

    Bu etkinlik merkezi için henüz eğitmen eklenmedi.
    Bu etkinlik merkezinin şubesi bulunmuyor.
    Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış.